DOMY JEDNORODZINNE
W ZABUDOWIE SZEREGOWEJLokalizacja domów


Domy nad Rzeką usytuowane zostały w niesamowitej lokalizacji: w otoczeniu chronionej natury, oraz wielu możliwości rekreacyjno wypoczynkowych. Z przydomowych tarasów rozlega się widok na malowniczy kompleks chroniony w ramach programu Natura 2000.

Mimo odsunięcia od wielkomiejskiego zgiełku, osiedle Domów nad Rzeką znajduje się blisko węzła komunikacyjnego. W zasięgu ręki mieszkańcy mają przystanek autobusowy. A nieco dalej, w bezpiecznej odległości, rozciąga się autostrada A6 łącząca Szczecin z Berlinem.

mieszkania odległości

Szlak Orla Bielika

Przyjemność jazdy rowerowej można z powodzeniem połączyć z obserwacją przyrody i odpoczynkiem wśród zieleni. Jadąc tym szlakiem, może dopisać szczęście w spotkaniu Bielika. Cały czas rowerzyści poruszają się w obrębie obszaru chronionego programem Natura 2000. Ścieżka prowadzi aż do granic Polski z Niemcami.

Rezerwat Kanał Kwiatowy

Wyjątkowe miejsce dla wielbicieli kwiatów wodnych. Aż na 3 hektarach rozlegają się przepiękne starorzecza Odry. A na nich kwitną takie gatunki roślin jak grzybień biały, salwinia pływająca, czy też arcydzięgiel litwor.
Rezerwat znajduje się w północnej części Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry. Jest idealną przestrzenią na rodzinne spacery.

Rezerwat „Kurowskie Błota”

W obrębie Rezerwatu „Kurowskie Błota” mieści się prawie 100 hektarów chronionego krajobrazu z naciskiem na faunę. Wytrwałym spacerowiczom, przed oczami ukazać się może czapla siwa, kania czarna i kania ruda, a także kormoran czarny. Rezerwat również jest częścią Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry.

Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry

Otulina Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry rozciąga się na powierzchni 1140 hektarów. Jest idealnym miejscem zarówno na spacery, jak i również służącym aktywnemu wypoczynkowi. Wysoko rozwinięta turystyka pozwala na ternie Parku między innymi wędkować, jeździć na rowerze, ale i również skorzystać z wypożyczalni kajaków, czy też żaglówek. Odległości 200 metrów – przystanek autobusu miejskiego 2 km - przedszkole 3,5 km – centrum handlowe 5 km – szkoła podstawowa i gimnazjum 5 km – Uniwersytet Szczeciński 5 km - autostrada A6 10 km – Centrum Szczecina 12 km – dworzec PKP 37 km – Port Lotniczy Goleniów

Kontakt


Masz pytania dotyczące inwestycji?
Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


tel. 662 108 327
e-mail: biuro@360invest.pl


Inwestycja


Zapisz się już dziś!

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Planujesz się budować? Szukasz pięknego mieszkania, domu wielorodzinnego?
Bądź na bieżąco, dowiedz się jako pierwszy o nowej inwestycji.