Mieszkania Ustka

Osiedle domów czterorodzinnych
blisko wodyInwestycja


Osiedle Nad Brzegiem Ustka – Spokój Dla Ciebie i Twojej rodziny

Szukasz bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny? Zależy Ci na oderwaniu się od miejskiego zgiełku, wtopieniu się w spokój i ciszę, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do miejskiej infrasktuktury?

Osiedle Nad Brzegiem w Ustce, to wysokiej jakości apartamenty, które zostały zlokalizowane bardzo blisko brzegu. Położone są one w pobliżu rzeki Słupii w sąsiedztwie obszaru chronionego złóż borowinowych.
Dosłownie 300 metrów dzieli mieszkańców osiedla od najbliższego węzła komunikacyjnego, łączącego z Centrum Ustki. Mieszkania na Osiedlu Nad Brzegiem są doskonałym miejscem odrywającym od szkoły i pracy, tym samym pozwalającym na efektywny odpoczynek w gronie rodzinnym.

Blisko natury

Osiedle Nad Brzegiem Ustka umiejscowione zostały przy złożach borowinowych, a więc w okolicy obszaru chronionego.

Atrakcyjna Cena

Mieszkania jak apartamenty od 54 do 65 m2 w atrakcyjnej cenie!
Już od 5400 zł brutto za m2 za stan deweloperski z pełną infrastrukturą techniczną.
W skład infrastruktury wchodzi: woda, gaz, kanalizacja, ocieplenie budynku 15 cm styropian, okna 3-szybowe. Udział w drodze dojazdowej. Do mieszkań na piętrze przynależy strych z oknem połaciowym do zagospodarowania (około 25 m pow. użytkowej).

Realizacja inwestycji

Rozpoczęcie prac: 30 maj 2016
Zakończenie prac Budynki A i B: IV kwartał 2019.
Zakończenie prac Budynki C i D: przełom I/II kwartału 2020.
Podane ceny wyrażone są w kwotach brutto i mają jedynie charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.